Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

AGE CONNECT

Koncert
Łódź, Dr. Stefana Kopcińskiego 62a

Opis

AGE CONNECT to niemiecki zespół popowy lat 80., utworzony przez Petera (perkusja i teksty) i Thomasa Surraya (bas) wraz z Frankiem Treppmannem (gitara). Wkrótce do zespołu dołączyli Bernd Goratsch (klawisze) i Molly Molotov (wokal). Razem wyprodukowali pierwszy singiel i koncertowali w Niemczech, Holandii, krajach Beneluksu i Polsce.​ W 1990 zespół zakończył swoją działalność pozostawiając wyprodukowany long play z mega 8 piosenkami/hitami, które niestety nigdy nie zostały opublikowane.

Po 30 latach Peter Surray rozpoczyna swój come back. W 2021 roku wraz z Tomkiem Łabanowskim, polskim aranżerem, producentem i fantastycznym zawodowym gitarzystą, rozpoczęli nowy rozdział w działalności zespołu. Wokalistką zespołu została żona Pete'ra - Agata. Ich pierwsza piosenka Cause we are Young (2021) dołączyła do wszystkich portali muzycznych na całym świecie, takich jak Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube. Teledysk "Bo jesteśmy młodzi" (2021), wyprodukowany w Polsce, ma 145 tys. wyświetleń na YouTube, obejrzany został w 18 krajach na całym świecie.
W nowym składzie: Sylwia Wysocka (wokal), Tomek Łabanowski (gitary), Ansgar Gusinde (klawisze) i Peter Surray (perkusja, teksty) zespół produkuje kolejne hity, które zostaną zaprezentowane światu w 2022 roku! Od 9 kwietnia zespół pojawi się na Radio Eska!

Zastanawiasz się skąd znasz Sylwię? Ułatwimy to... posłuchaj :-)

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Łódź, Dr. Stefana Kopcińskiego 62a
Pokaż mapę
Źródło danych: biletyna.pl
Data ostatniej aktualizacji: 13.05.2022, 10:35

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
AGE CONNECT
Koncert
Data:
15.05.2022 | 19:00
Cena już od:
60,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 91 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać